Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Festival zimních aktivit

Počet účastníků:min. 8
Cena:1.580 Kč
Místo:Nový Jimramov
Festival zimních aktivit s možností vyzkoušet si chůzi na sněžnicích, sjezdovky, snowboard,  večer s promítáním – ochutnávka zimních expedic + sušených expedičních potravin, odvážnějším nabízíme zážitek zimního bivaku.

Ve spolupráci se Skiareálem Jimramov www.skijimramov.cz

Popis této nabídky:

Přijeďte do Nového Jimramova na ČM Vysočině a vyzkoušejte si chůzi na sněžnicích, zalyžujte si a při troše odvahy zkuste zimně outdoorově přenocovat.
Chcete se svobodně pohybovat zasněženou krajinou bez ohledu na hloubku sněhu a turistické trasy, zažít romantiku volnosti uprostřed bílých kopců? Naučíme vás chodit na sněžnicích, něco vám o sněžnicích a jejich používání povíme a především se na nich s vámi vypravíme na okruh zimní Vysočinou.
Těm z vás, kteří mají dobrodružného ducha,  nabízíme i možnost vyzkoušet si outdoorový bivak – zimní táboření. V rámci outdoorového zimního bivaku vás bezpečně a profesionálně „přenocujeme“ na sněhu v zajištěném „outdoorovém tábořišti“. Naučíme vás různé „fígly“ do zimy a samozřejmě to hlavní – jak v zimě bezpečně „outdoorově“ tábořit. Samozřejmě se ohřejete u táborového ohně. Věřím, že na závěr zjistíte, že bivakování na sněhu není takový extrém, jak jste si původně představovali. Objevíte jeho kouzlo, romantiku i neopakovatelnost a naučíte se jeho základům. Potřebovat budete kvalitní spací pytel (nebo dva střední kvality), dvě karimatky a trochu odvážnější srdce. Tábořit budeme ve výšce cca 700 m.n.m.

Program vede: Luboš Závorka, 55 let, majitel CK, cestovatel a dobrodruh.
Zkušenosti: letní i zimní zkušenosti Island, Grónsko, Kamčatka, Skandinávie, Rusko, oblasti nad polárním kruhem, Ukrajina, Balkán atd.

Další intruktoři:

Michal Husár 39 let, horolezec a sportovec
Zkušenosti: letní i zimní zkušenosti Slovensko, ČR, Skandinávie, Alpy, Ukrajina atd.

Cena zahrnuje:

program pod vedením zkušených instruktorů, 2x nocleh ve vlastním spacáku (+karimatka), zapůjčení sněžnic a hůlek a jejich převoz na místo srazu účastníků, ochutnávky sušených expedičních potravin, úrazové pojištění, zákonné pojištění CK.