Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Relaxační víkend s nordic walking, jógou, regeneračním cvičením a masážemi

Termín:12. 04. 2014 - 13. 04. 2014
Délka:2 dny
Počet účastníků:6
Cena:2.570 Kč
Místo:Nový Jimramov
Popis této nabídky:

Sobota 12.04.14:
09.00 hodin – příjezd, ubytování.
dopoledne – 2,5 hodiny Nordic Walking – seznámení, základy, nácvik.
12.00 – 13.30 – oběd, relaxační pauza.
odpoledne – 2,5 hodin Nordic Walking, 1 hodina jógové cvičení.
17.30 – 19.00 – večeře, relaxační pauza.
večer – promítání fotografií z cest za dobrodružstvím s povídáním, adaptační program, souběžně masáže.
Neděle 13.04.14:  
07.30 – 08.30 - 1 hodina jógové cvičení.
08.30 – 09.15 – snídaně.
dopoledne – 2,5 hodiny výběrem Nordic Walking – výšlap přírodou  nebo  stolní tenis.
12.00 – 13.30 - oběd, relaxační pauza.
13.30 – 15.30 – relaxační cvičení, souběžně masáže.
16.30 – uvolnění ubytování, ukončení pobytu.

UBYTOVÁNÍ: v tichém a krásném prostředí ČM Vysočiny na Jimramovsku.
rekreační chalupa – ubytování – 3 pokoje, jídelna a společný prostor v přízemí-velká místnost, koupelna-vana+sprcha, WC.
společné vybavení – krytý prostor se stolním tenisem, vířivka, zahrada, venkovní ohniště s posezením, travnatý prostor pro míčové hry, tenisové kurty, výstavní galerie.
Blíže www.skijimramov.cz - ubytování chalupa U Fialů.


STRAVOVÁNÍ: cena programu zahrnuje stravování formou plné penze v duchu „zdravé výživy“ včetně nápojů. První jídlo sobota oběd, poslední jídlo neděle oběd. Stravování zahrnuje čerstvé ovoce i zeleninu, mléko i mléčné výrobky. Nápoje jsou k dispozici po celý den.

Nordic walking:  severská chůze je považována za jeden z nejzdravějších pohybů, pokud se lidé dobře naučí její správnou techniku. Zapojíte při ní až 90 % svalstva celého těla, posilujete také meziobratlové svalstvo a kosterní systém. Velmi dobře a účinně rozhýbete celou páteř i tělo. Při optimální tepové frekvenci také spálíte přebytečné kalorie. Zažijete příjemné psychické odreagování v krásné přírodě. Na NW je vhodné spíše lehčí a vrstvené oblečení podle aktuálního počasí a vhodné turistické či sportovní boty.

Jóga:  při cvičení hathajógy se uvolníte, protáhnete a energizujete své tělo. Užijete si vedenou relaxaci, cvičení asán, pranajámu – dechová cvičení i pratjaháru – cvičení koncentrace. Cvičení je určeno pro začátečníky i pokročilé a pomůže vám lépe si odpočinout fyzicky i psychicky. Ranní cvičení je zaměřeno zejména na vhodné posílení energie a aktivizaci těla, odpolední cvičení vás po celodenním pohybu zklidní, uvolní a odreaguje.

Kondiční cvičení:  toto cvičení vám umožní rozhýbat se v rychlejším rytmu, vhodně posilovat a rovnoměrně formovat přiměřenými cviky jednotlivé části těla. V závěru cvičení si celé tělo protáhnete a uvolníte.

LEKTOŘI:
ing. Táňa Holavová (nordic walking, jógové a kondiční cvičení).
Jarmila Jílková (klasická regenerační masáž), na místě je možné doplatit manuální lymfodrenáž, masáž lávovými kameny, tradiční thajskou masáž nohou.
Luboš Závorka (adaptační program, promítání, stolní tenis).

Cena zahrnuje:

program Nordic walking (5 až 7,5 hod. dle zájmu), jógové cvičení (2 hodiny), relaxační cvičení (1 hodina), klasická regenerační masáž 120 minut - celé tělo), adaptační program, promítání, stolní tenis (dle zájmu), 1x nocleh (dle bodu Ubytování), stravování (dle bodu Stravování), návštěva Galerie, základní  úrazové pojištění, zákonné pojištění úpadku CK.

Na místě je možné si dokoupit další služby: vířivku (150 Kč/2 osoby/30 minut), saunu (80 Kč/osoba, minimálně 200 Kč), pronájem tenisového kurtu vč. raket a míčků (80 Kč/2 osoby/60 minut).