Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Tábor výtvarného tvoření

Termín:29. 06. 2015 - 04. 07. 2015Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Tábor výtvarného tvoření
Délka:6 dní
Počet účastníků:8 - 12
Cena:3.600 Kč
Věk:8 - 15 let
Místo:Nový Jimramov
Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Tábor výtvarného tvoření

Chci objednatFotogalerie,  Fotografie 2005

Popis této nabídky:

Děti na táboře čekají v průběhu jednotlivých dní tyto činnosti a aktivity – intuitivní kresba a základy kresby, zátiší a portrét – kresba tužkou, krajina - malba temperou a akvarelovými barvami, principy mandal a jejich tvorba, společné malování s hudbou, potisk kamene ubrouskovou metodou, zkusíme také „sochařinu“ na modelovém (uměle vyráběném) pískovci.Táborová škola výtvarných technik
V klidnějších chvílích si děti vyzkouší interaktivní tvoření s barvami na různá témata např. Jakou barvu má kamarádství, Jak voní sníh či Co je našim očím skryté nebo Vizitkář, Colormáz a Pointilismus (cizích názvů se nebojte, uvidíte, že vás to bude náramně bavit). Naše srdce osloví a tvorbu ovlivní i hudba v živé hře na elektronický klavír či v programech Hudba tahá za provázky či Ztraceni v notové osnově. Zahrajeme si také Aktivity, Pantomimu,Táborová škola výtvarných technik Dívadlo, čeká nás Setkání s paními Rétorikou, Poezií a Hudbou či téma Nevadí, že je to naivní, hlavně, že je to dobré.
Výtvarný program je zakončen sobotní výstavou výtvarných prací dětí. V malebném a klidném koutu ČM Vysočiny nebudeme pouze výtvarně tvořit, půjdeme také na výlet na hrad Štarkov a prohlédneme si místní výstavní Galerii Tři. Zahrajeme si míčové hry, stolní tenis, užijeme si večerního táboráku i koupání v bazénu. Když počasí dovolí, budeme určitě grilovat. Děti čeká pohodový kus prázdnin s výtvarnými činnostmi a programem, který je jistě zabaví, povzbudí a rozvine jejich tvořivost i pohladí po duši.

Na závěr proběhne výstava prací.

Nový Jimramov je malou vesničkou ČM Vysočiny, ubytování na klidném místě bez silničního provozu.

Cena zahrnuje:

výtvarný program tábora včetně materiálového zabezpečení (vč. výtvarného materiálu - barvy, papír atd.), ubytování s využíváním zázemí, stravování, práci vedoucích - lektorů, úrazové pojištění, zákonné pojištění úpadku CK.Děti potřebují vlastní spací pytle.

Dopravu na místo konání či zahájení tábora a zpět zajišťují rodiče.