Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Pán Prstenů od Dvou věží po Návrat krále

Termín:02. 08. 2015 - 08. 08. 2015
Délka:7 dní
Počet účastníků:14 - 30
Cena:3.550 Kč
Věk:8 - 15 let
Místo:Přemilov u Horního Bradla
Popis této nabídky:

Tábor na motivy Dvou věží a Návratu krále z trilogie Pán Prstenů pro ty, kteří mají rádi příběhy J.R.R.Tolkiena a hledají neobvyklé prázdninové dobrodružství. Zažijeme mnohá nebezpečenství tak, jak je zažívalo Společenstvo lidí, elfů, trpaslíků a hobitů spolu s Frodem a Gandalfem Bílým.

Vydáme se k tomu nejtěžšímu cíli naší táborové hry, cestě do Mordoru. A opět nás čekají dobrodružství a nebezpečenství tak, jak je zažíval Frodo s přáteli. Staneme se elfy, rohanskými jezdci či statečnými gondorskými obránci, každý dle svého rozhodnutí a dovednosti. Budeme odolávat nástrahám a léčkám Sarumana i Saurona. Utkáme se s nazgúly, Odulou, budeme bránit Helmův žleb i Mínas Tirith. Prokážeme důvtip i odvahu a svrhneme Jeden Prsten do Pukliny osudu.Budeme překonávat nepředvídatelné překážky a zápasit se strachem v nás i kolem nás, abychom náš příběh ukončili vítězstvím dobra.

Prostředí tábora v rozlehlém členitém lesním terénu s řekou, lesy a skalami je jako stvořené pro naše dobrodružství. Při pěkném počasí se vykoupeme, samozřejmostí jsou táboráky.

Cena zahrnuje:

program tábora včetně materiálového zabezpečení, ubytování, stravování, práci vedoucích a personálu tábora, úrazové pojištění, pojištění proti úpadku CK.Děti potřebují vlastní spací pytle.

Dopravu na místo konání či zahájení tábora a zpět zajišťují rodiče.