Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


NOVĚ: Za tygrem ussurijským do divočiny Sichote-Aliň (Rusko)

Obrázek k zájezdu, dětskému táboru <font color=red>NOVĚ:</font> Za tygrem ussurijským do divočiny Sichote-Aliň (Rusko)
Počet účastníků:5 - 8
Cena:80.000 Kč*
Místo:Rusko - Dálný Východ - Primorská oblast
Obrázek k zájezdu, dětskému táboru <font color=red>NOVĚ:</font> Za tygrem ussurijským do divočiny Sichote-Aliň (Rusko)* orientační cena

pouze na zakázku, termín (vhodný srpen-září) a cena dohodou (při 4 osobách orientačně okolo 80.000 Kč/osoba)
Popis této nabídky:

Letecky na Dálný Východ do Vladivostoku. Rezervace Sichote-Aliň. Trek v rozsáhlé hornaté oblasti Chrebetem Vostočnyj-Sinij a Horami Przewalskeho se studeným vlhkým pralesem a množstvím popínavých rostlin. Možnost nálezu tygřích stop. Medvědi. Projdeme původní biotopy, kde žijí poslední populace tygra ussurijského a levharta amurského. Zapovědniky - Lazovskij-kaskáda Jelomovských vodopádů, horská řeka Milogardovka, Ussurijskij-nazývaný botanickým rájem Dálného východu, Chankovskij s jezerem Chanka na pomezí čínských hranic (druhově bohatý na vodní ptactvo). Stanice ussurijských tygrů a jejich pozorování. Pěšky 140 km. Noclehy ve stanech a domcích. Letecky, teréním vozem.        

Cena zahrnuje:

doprava letecká (vč. letištních tax),  doprava autobusem,  terénním autem, služby průvodce,  ruské pobytové vízum + voucher, 5 x ubytování v domkách, 1 x vstupné do stanice tygrů, pojištění pro případ úpadku CK.


Cena nezahrnuje: stravování, event. další ubytování, další vstupné, cestovní pojištění-(CK vyžaduje jeho uzavření pro tento zájezd).