Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Výuka chůze na sněžnicích (6. ročník)

Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Výuka chůze na sněžnicích (6. ročník)
Počet účastníků:6
Cena:480 Kč
Místo:Nový Jimramov - Skiareál
Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Výuka chůze na sněžnicích (6. ročník)

ve spolupráci se Skiareálem Jimramov www.skijimramov.cz


Popis této nabídky:

Chcete se naučit svobodně pohybovat zasněženou krajinou bez ohledu na hloubku sněhu a turistické trasy, zažít romantiku volnosti uprostřed bílých kopců? Přijeďte za námi na Jimramovsko na Českomoravskou Vysočinu.

S sebou budete potřebovat teplé zimní sportovní oblečení, trekové  boty nad kotníky, čepici, prstové rukavice, termosku a především touhu naučit se chodit na sněžnicích.

Nejdříve vás samozřejmě naučíme sněžnice obouvat a používat. Také vám o sněžnicích něco povíme a především se na nich vypravíme na okruh zimní Vysočinou. Trasu rozdělíme na dvě části s "polední přestávkou", opékáním a ochutnávkou sušeného masa a dalších "jang" zimních potravin.  Ačkoliv se chůze na sněžnicích jeví jako komplikovaná, sami uvidíte, že se ji snadno naučíte a že vám především odkryje nový rozměr putování zimní krajinou. Na sněžnicích 5 - 6 km.

Program se koná za každého počasí.

Těm z vás, kteří mají dobrodružného ducha, doporučujeme program Výuka na sněžnicích a zimní bivak (6. ročník) ve stejném termínu.

Program vede: Luboš Závorka (+1 další instruktor podle počtu účastníků).

Zimní zkušenosti: Rusko, Ukrajina, Pobaltí, Grónsko, Island, Skandinávie, oblasti nad polárním kruhem atd.

Pokud budete mít po skončení programu chuť ještě zůstat, jistě uvítáte členitost a možnosti využití  tří tras (600 až 800m) ve skiareálu Nový Jimramov.
Trasy jsou pro sjezd jsou ojedinělé na ČM Vysočině. Výborné lyžařské prostředí pro náročné lyžaře i naprosté začátečníky. Na vysoké úrovni je udržován snowpark, skicrossová trať Kanada. Možnost freestylového lyžování. Hlavní svah je ideální pro carvingové lyžování.
Rolba, zasněžování. Vlek Puma. Čekací doba na vleku do 2 minut.

Cena zahrnuje:

program, vedení instruktorů, úrazové pojištění, zapůjčení sněžnic vč. hůlek a jejich převoz na místo srazu účastníků.V ceně ještě:
Stravování: Obdržíte uzeninu na opékání a chléb, teplý čaj nebo kávu, čeká vás ochutnávka sušených potravin určených pro zimní táboření, vysokohorskou a extremní turistiku.